KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977690
nr 1397 7690
Kellerman, Signerad, stall. Olja på duk, 41x33, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:40:36
14/5 18:25:51
100 kr
16/5 18:38:42
Halvkristall